Сайт Коваленко Олени Вікторівни
Неділя, 18.04.2021, 17:19
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Цікава Ваша думка
Оцініть сайт
Всього відповідей: 186
Музеї України
 • Музейний простір
 • Національний художній музей
 • Полтавський художній музей
 • Харківська художня галерея
 • Харківський художній музей
 • Музеї Харківщини
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0


  Вітаю Вас Гість | RSS
  Головна » 2014 » Червень » 29 » Найдивовижні місця України
  11:49
  Найдивовижні місця України
  Музеї України
  Музейний простір України
  http://www.prostir.museum/
  Портал „Музейний простір України" поєднує у собі функції інформаційного сайту з щоденним оновленням та класичного порталу, який є своєрідним довідником з різних питань музейної справи.
   
  Художні музеї і картинні галереї України
  http://artmaidan.org.ua/museums.php
  Тут Ви знайдете стислу, але досить вичерпну інформацію про розмір та тематичний склад колекції того чи іншого художнього музею чи картинної галереї України, прізвища представлених авторів, адреси, години роботи та вихідні дні.
  МУЗЕЇ КИЄВА
  Києво-Печерський національний історико-культурний заповідник (Київ)
  http://www.kplavra.kiev.ua/
  Сайт містить новини, екскурстури, сторінки історії заповідника. Відвідувачі можуть ознайомитися з інформацією про конференції, що відбуваються в заповіднику, переглянути фотогалерею.
   
  Меморіальний комплекс „Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років" (Київ)
  http://warmuseum.kiev.ua/
  Сайт пропонує для своїх відвідувачів новини музею, інформацію про історію створення та експозиції, знайомить з пошуковою роботою меморіального комплексу. Містить спеціальну інформацію для фахівців. Пропонує перегляд фотодокументів.
   
  Музей Гетьманства (Київ)
  http://www.getman-museum.kiev.ua/
  Це державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам''яток матеріальної та духовної культури, пов''язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби. Сайт знайомить з новинами, експозиціями та виставками музею. Подає контактну інформацію, статті.
   
  Музей Івана Гончара (Київ)
  http://honchar.org.ua/
  Сайт розповідає про історію створення центру та його засновників. Знайомить з колекціями та виданнями музею.
   
  Національний заповідник „Софія Київська"(Київ)
  http://nzsk.org.ua/ukr/general/intro.html
  Представлено інформацію про історію та діяльність заповідника, висвітлюється наукова робота, конференції, публікації. Можна довідатися про реставраційні роботи та виставки. Подано контактну інформацію та анонси.
   
  Національний музей медицини України (Київ)
  http://www.histomed.kiev.ua/
  В музеї представлено розвиток медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів. В основу організації музею була покладена новітня концепція музеєзнавства, яка дозволила використати науково-методичні і документальні матеріали та експонати у комплексі з архітектурними, художньо-технічними і аудіовізуальними засобами.
   
  Національний художній музей України (Київ)
  http://namu.kiev.ua/
  Сайт знайомить з історією музею, його колекціями та виданнями. Відвідувачі можуть довідатися про програми, які діють в музеї. Ознайомитися з анонсами виставок, переглянути діючі та архів. Подано контактну інформацію, партнерів музею.
  АР КРИМ
  Бахчисарайський історико-культурний заповідник
  http://www.hansaray.org.ua/r_bdikz.html
  На сайті відвідувачі можуть ознайомитимя з історією міста та палацу. Представлено схему палацу, його головні об''єкти. Контактна інформація. Режим роботи.
   
  Картинна галерея Айвазовського
  http://www.aivazovsky.euro.ru/
  Сайт знайомить з історією галереї, біографією митця. Можна переглянути основну експозицію галереї, графічні роботи художника. Подається перелік учнів майстра.
   
  Кримський республіканський краєзнавчий музей
  http://www.ccssu.crimea.ua/crimea/etno/musofloc/index.htm
  Сайт знайомить з історією музею та його колекціями. Є контактна інформація.
   
  Музей Лесі Українки в Ялті
  http://lesiaukrainka.crimea.ua/
  Сайт запрошує у віртуальну мандрівку музеєм. У розділі „Леся Українка: студії" запропоновано повнотекстові статті. Окрім того - контактна інформація, меценати музею.
  ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ
  Вінницький краєзнавчий музей
  http://www.museum.vinnica.ua/
  Сайт пропонує відвідувачам інформацію про музей, експозиції, виставки та колекції музею. Висвітлено масову та наукову роботи. Користувачі можуть ознайомитися з новинами, які відбуваються в музеї, отримати довідкову та контактну інформацію.
   
  Вінницький обласний художній музей
  http://www.artmuseum.com.ua/
  Сайт широко та всебічно висвітлює життєдіяльність музею (новини, виставки, фестивалі). Подає інформацію про музей, його структуру, контакти. Фотогалерея.
   
  Національний музей-садиба М. І. Пирогова
  http://www.pirogov.com.ua/
  На сайті представлено історію музею, його експозиції, подано схему розміщення об''єктів. Виствітлюється наукова діяльність. Подано перелік послуг, контактну інформацію. Є фотогалерея.
  ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
  Нововолинський історичний музей
  http://www.muzej.zafriko.pl/
  Сайт знайомить відвідувачів з архівами та експозиціями музею, його історією. Висвітлюється виставкова та культурно-масова діяльність.
  ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ
  Музей космонавтики ім. С. Корольова
  http://www.cosmosmuseum.info/
  Сайт знайомить з історією музею, його експонатами. Подає контактну інформацію та план заходів, пропонує тематичні екскурсії.
  ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ
  Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая
  http://www.museum.in.ua/
  На сайті широко представлено колекції музею за п''ятьма напрямками: західно-європейське мистецтво ХVІ-поч. ХХ ст., мистецтво країн Центральної Європи ХVІІІ-поч. ХХ ст., російське мистецтво ХVІІІ-поч. ХХ ст., українське мистецтво ХVІІ-поч. ХХ ст. та мистецтво Закарпаття ХХ ст. Висвітлюється історія музею, новини, виставкова діяльність, музейні видання. Подано контактну інформацію та партнерів музею.
  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
  Василівський історико-архітектурний музей-заповідник „Садиба Попова"
  http://www.zamok-popova.ucoz.ua/
  Web-сторінка музею розповідає про його історію, подає контакну інформацію, новини. Пропонує переглянути фотогалерею та каталог повнотекстових статей.
   
  Національний заповідник „Хортиця"

  http://www.ostrov-hortica.org.ua/

  Відвідувачам сайту запропоновано наступні рубрики: загальні відомості про заповідник; природа Хортиці; археологічні дослідження; музей історії запорізького козацтва; культурно-просвітницька діяльність; фонди НЗХ; історико-культурний комплекс „Запорозька Січ"; наукова діяльність; проекти; меценацтво та допомога.
  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
  Музей історії міста Коломиї
  http://kolomyia.museum/
  Сайт пропонує відвідувачам новини музею, огляд експозицій, хроніки музею, фотохроніку, платні послуги та контактну інформацію.
   
  Національний заповідник „Давній Галич"
  http://www.davniyhalych.if.ua/
  На сайті музею представлено новини, структуру та мапу заповідника. Подано інформацію про пам''ятки архітектури, природи, археології; перелік екскурсійних маршрутів. Висвітлюється екпедиційна та дослідницька роботи. Розміщено каталог видань, фотогалерею, книгу відгуків.
  КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
  Кіровоградський обласний краєзнавчий музей
  http://www.regionalmuseum.kr.ua/
  Сайт знайомить з одним із найстаріших музейних закладів Півдня України, який відіграв важливу роль у становленні національного краєзнавства. Нині музей має цікаві зібрання речових та документальних матеріалів, що характеризують природу, історичний розвиток та культуру краю від найдавніших часів до наших днів. Відвідувачам запропоновано експозиції, виставки та події музею.
   
  Кіровоградський художньо-меморіальний музей О. О. Осмьоркіна
  http://osmerkinmuseum.kr.ua/
  На сайті музею можна переглянути експозицію з творів художника, довідатися про життя і творчість мицтя, та його учнів. Сайт містить повнотекстові статті у розділах наукові доповіді та наукові довідки.
   
  Кіровоградський музей музичної культури ім. Кароля Шимановського
  http://shymanovskymuseum.kr.ua/
  На сайті представлено життєпис композитора, фотографії та документи.
  ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ
  Луганський обласний художній музей
  http://www.artmuseum.lg.ua/
  Сайт пропонує перегляд колекції музею, контактну інформацію, виставки, події, проекти музею.
  ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
  Львівський історичний музей
  http://www.lhm.lviv.ua/
  На web-сторінці представлено історію музею, загальний огляд експозицій та колекцій, комерційні виставки, публікації та проекти. Кращі експонати із колекцій та експозицій музею можна переглянути.
   
  Львівський музей історії релігії
  http://www.museum.lviv.ua/
  Меню сайту пропонує своїм відвідувачам переглянути наступні рубрики: про музей; експозиційні відділи; фондові колекції; виставки; реставрація пам''яток; науково-освітня робота; послуги та ін. Кращі експонати можна переглянути у фотогалереї сайту.
   
  Музей народної архітектури та побуту у Львові
  http://www.skansen.lviv.ua/
  На території етнозон музею розташовано 124 пам''ятки архітектури, котрі об''єднані в 54 садиби. В музеї функціонують чотири виставкових зали. Два з них мають постійну експозицію. Сайт пропонує ознайомитися з історією музею, новинами, подіями та акціями, які тут відбуваються. Пропонує переглянути галерею. Подає послуги та контактну інформацію.
   
  Музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької
  http://www.salomeamuseum.lviv.ua/
  На сайті відвідувачі можуть ознайомитися з експозицією та фондовими колекціями, переглянути музейну афішу та публікації музею. Довідатись про історію музею, додаткові послуги, контактну інформацію.
  ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
  Муніципальний музей приватних колекцій ім. О. В. Блещунова
  http://www.museum-collections.odessa.ua/
  Єдиний музей в Україні такого характеру. Основна його частина - це твори декоративно-прикладного мистецтва, погруповані у міні-колекції. На сайті відвідувачі знайдуть інформацію про виставки, міні-колекції та публікації музею, а також зможуть ознайомитися з тематичними екскурсіями та довідковою інформацією. Представлено географію експонатів.
   
  Одеський археологічний музей
  http://www.archaeology.odessa.ua/
  На сайті можна переглянути кращі експонати музею, новини, ознайомитися зі списком видань.
   
  Одеський літературний музей
  http://www.museum-literature.odessa.ua/
  Це один із найбільших літературних музеїв світу, який представляє близько 300 письменників, чиї долі були пов''язані з Одесою. Сайт пропонує інформацію про музей, експозицію, фонди, науково-дослідну роботу, екскурсії, а також публікації, архів подій, контактну інформацію.
   
  Одеський музей західного і східного мистецтва
  http://www.oweamuseum.odessa.ua/index_ru.htm
  На сайті представлено довідкову інформацію (режим роботи, адресу, контакти) та виставки, починаючи  з 2002 року.
  ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
  Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному
  http://www.opishne-museum.gov.ua
  Розділи сайту пропонують користувачам інформацію про підрозділи музею, його колекції, виставкову діяльність, а також конференції, симпозіуми, екскурсії, що відбуваються в музеї-заповіднику. Представлено коротку історичну довідку про саме містечко. 
   
  Полтавський художній музей
  http://www.gallery.poltava.ua/
  Зібрання музею включає твори вітчизняного та зарубіжного мистецтва, а також численну етнографічну колекцію. На сайті представлено інформацію про музей, галерею мистецтв, контакти, експонати.
  РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ
  Державний історико-культурний заповідник міста Дубно
  http://www.dubno-museum.org.ua/
  Текстові матеріали сайту проілюстровано тематичними зображеннями, відвідувачі можуть переглянути експозиції та галерею світлин, ознайомитися з новинами та контактною інформацією.
   
  Національний історико-меморіальний заповідник „Поле Берестецької битви”
  http://bitep2005.narod.ru/km2.htm
  На сайті представлено історію музею, перелік пам’яток, розташованих на території заповідника, світлини.
  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
  Харківська міська художня галерея
  http://www.mgallery.kharkov.ua/
  На сайті можна переглянути роботи більше 50 художників, які експонуються в галереї, подано перелік виставок та фото кращих експонатів, інформацію про послуги, проекти галереї, її партнерів.
   
  Харківський художній музей
  http://www.artmuseum.kharkov.ua/
  Це один із найстаріших, а за цінністю колекції - один iз найзначніших музеїв в Україні. Сайт пропонує інформацію за такими напрямками: історія музею, експозиція, колекція, виставки, меценати. Деякі експонати можна переглянути.
  ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ
  Чернівецький меморіальний музей В. Івасюка
  http://ivasyuk.org.ua/museum.php
  Мета сайту познайомити кожного бажаючого з життєвим і творчим шляхом поета й композитора. Тут зібрані його пісні, ноти, музика, музичні й телевізійні фільми, відеокліпи, фотокартки. Розміщено матеріали, які допоможуть Вам скласти власну думку щодо загибелі співця.
   
  Чернівецький художній музей
  http://hosted.sacura.net/museum/
  Це єдиний музей мистецького профiлю на Буковинi. На сайті представлено інформацію про музей, його координати, виставки, новини.  У галереї відвідувачі можуть переглянути світлини.
  Переглядів: 400 | Додав: Олена | Рейтинг: 5.0/32
  Всього коментарів: 0
  avatar
  Безкоштовний хостинг uCoz Copyright MyCorp © 2021